Niech dobrze się kręci!

Wymiana opon na letnie

Dostosowanie ogumienia kół do aktualnej pory roku zwiększa bezpieczeństwo na drodze oraz dodaje pewności za kierownicą. W ASO SEAT sprawnie wymienimy opony w Twoim aucie, abyś mógł podróżować bezpiecznie przez cały rok!

Zadbaj o niezawodność

Wymiana oleju i filtra oleju

Regularna wymiana oleju i filtra oleju zapewnia odpowiednie działanie silnika oraz zapobiega jego nadmiernej eksploatacji. Zleć tę usługę w ASO, by móc cieszyć się swoim SEAT-em jak najdłużej. Czeka Was przecież jeszcze mnóstwo przygód, prawda?

Zrób przystanek na bezpieczeństwo

Wymiana klocków i tarcz hamulcowych

Skorzystaj z usługi wymiany klocków oraz tarcz hamulcowych w SEAT Serwis. Nasi fachowcy skontrolują ich sprawność, a w razie potrzeby wymienią na nowe. Razem zadbajmy o to, by nie zatrzymała Cię niespodziewana awaria!Nadaj podróży lepszy bieg

Wymiana oleju w skrzyni DSG

Świeży olej pozwala skrzyni DSG pracować z większą wydajnością. Wymieniaj go regularnie w naszych Autoryzowanych Serwisach, by zagwarantować sobie płynniejszą jazdę i uniknąć niechcianych usterek.

 

Bo liczy się dobry klimat!

Serwis klimatyzacji

Sprawna klimatyzacja sprawia, że Twoja podróż jest nie tylko przyjemniejsza, lecz także bardziej bezpieczna. Więcej komfortu i mniej ryzyka? Chyba sam widzisz, że warto umówić się na wizytę w ASO. 

Oferta dotyczy wyłącznie aut marki SEAT z wyłączeniem modeli CUPRA i Exeo. Prezentowane ceny są wyłącznie cenami rekomendowanymi wyrażonymi w polskich złotych brutto i obowiązują do odwołania. Szczegóły oferty oraz finalną wycenę sprawdzisz u Partnera Serwisowego SEAT. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego.

Marka SEAT stanowi część Volkswagen Group Polska. Czerpiemy inspirację z unikalnej, zbudowanej na różnorodności kultury naszej firmy oraz zaangażowania zespołu ekspertów, dzięki którym innowacyjne produkty i usługi zaspokajają potrzeby rynku. Poznaj bliżej naszą firmę i nasze marki. Zapraszamy!